Akumulatory

W trosce o doskonałe działanie wszystkich maszyn i bezawaryjną pracę mamy akumulatory do aut ciężarowych jak i osobowych oraz do maszyn rolniczych. Wszystko sprawdzonych firm takich firm jak Centra, Jenox, Autopart.

Centra - dobre parametry rozruchowe, skuteczne odprowadzanie nadmiaru gazów, co za tym idzie wyższy poziom bezpieczeństwa. Oczywiście dajemy Państwu 2 lata gwarancji na produkt.

Jenox - przygotowany z myślą o wszystkich typach pojazdów, doskonały stosunek ceny do jakości. Optymalnie połączone parametry techniczne pozwalają na bezpieczeństwo i ergonomię użytkowania.

AutoPart - szeroka oferta akumulatorów do wszystkich typów pojazdów: samochodów osobowych jak i ciężarowych, ciągników i maszyn rolniczych. Akumulatory te mają wzmocnioną budowę wewnętrzną dzięki konstrukcji płyty i specjalnej formule masy czynnej. Posiadają system KAMINA odpowiedzialny za odpowietrzenie centralne, także w samochodach ciężarowych. Cechuje je doskonały system rozruchowy a do tego mają poręczny uchwyt, który pozwala na łatwe przenoszenie akumulatora.